כסף שלא מושקע = מונית בחניה

מה עושים עם כסף ששוכב בבנק ולא עובד כמו מונית שנמצאת בחניה ?

רבים תוהים מה כדאי והיכן להשקיע את הכספים שחסכו ואיך ניתן לקבל הכנסות פסיביות מהשקעות נכונות אשר יניבו תשואות נאות.

אחת הדרכים הינה השקעה בנדל"ן השאלה היכן להשקיע בארץ או בחול?

אז בעניין זה אשיב כי כדאי לפזר את ההשקעות ולא לשים את כולם בסל אחד ,כלומר עדיף שיהיו מספר סוגי השקעה על מנת שבמידה וחלילה סל אחד נפגע או ערכו יורד ששאר הסלים יישארו ללא פגע .

הדרך שאני ממליצה עליה כיום הינה השקעה בשוק הנדל"ן בארה"ב שוק שמאז המשבר שחווה בשנת 2008 מראה על פריחה ועליית מחירים מתמדת ועקבית. כל המדדים כולל מדד מדד מחירי הנדל"ן בארה"ב מדד "קייס שילר" המראה כי בשנת 2014 המחירים בארה"ב עלו בממוצע ארצי של 5%   .ישנם ערים בהן העלייה הייתה 10% ויותר ולכן אין תקופה טובה יותר להשקעה בנכס בארה"ב אשר יניב הכנסה פסיבית דו ספרתית.

מחירי הנכסים עדין נמוכים יחסית וניתן לרכוש נכס שהוא הרבה פחות ממחיר השוק ,נכס שערכו בעבר היה פי שתיים ואף יותר מכך ,כאשר העלית המחירים צופה לכם עלייה הדרגתית בשווי הנכס.

Untitled-2

לדוגמא בית קולוניאלי יפיפייה מלבנים אדומות עם רצפת עף ואח בגודל של כ-120 מ"ר שכולל 3 חדרי שינה מקלחת שירותים ומרתף ויושב על מגרש של כחצי דונם עם חניה  מקורה

מושכר במחיר של 725$ לחודש ומניב הכנסה שנתית נטו לאחר ביטוח דמי ניהול ומיסים 5,730 דולר שזה 477.5$ נטו לחודש במחיר מציאה של רק 38,200$ כלומר תשואה של 15% על הכסף שלכם .

לפרטים ניתן לפנות אל מירי כהן עו"ד 050-7868414

Untitled-3