האם נכסי נדלן באמת יכול לעשות אותכם עשירים?

ואכן לא פעם אנו שומעים כי השקעות בנכסים נדלניים יכולים להפוך אתכם לעשירים ולבעלי ממון רב וישנם לא מעט סיפורים על אנשים שהחלו את דרכם מאפס ואפילו מחובות ולא רק והתגברו על הקשיים הכלכליים בחייהם אלא גם הפכו לעשירים ואפילו לעשירים מופלגים.

הדבר נכון בעיקר בכל הקשור להשקעות נדלן בארה"ב בשנים האחרונות כאשר חלון ההזדמנויות נפתח לרווחה למציאת מציאות ולהשקעות אדירות בנדלן ולא מעט אנשים עשו את הונם והפכו לעשירים תוך פרק זמן קצר ביותר של שנה ואפילו חודשים ספורים . מאחר ומספיקה עיסקת נדלן אחת בלבד שהינה רווחית במיוחד בכדי להפוך כל אחד לעשיר בין לילה.

אבל לא כל יום ניתן למצא עיסקה עם רווח אדיר ומי שיאמר לכם שניתן להתעשר בקלות מנדלן אפילו בארהב אינו דובר אמת מאחר וזה לוקח זמן ודורש מאמץ ניכר ואף לבצע בדיקות מקיפות.

וכמו בכל עסק ישנם מנצחים וישנם מפסידים ,אולם אם עושים זאת נכון ניתן לקבל הרבה מאד כסף .

ישנם הרבה מאד פרמטרים שיש לקחת אותם בחשבון כאשר משקיעים בנדלן והדבר החשוב במידה ורוצים ליצור תזרים מזומנים הוא לשאול האם תקבלו שכירות מהנכס כבר מהיום הראשון?

מאחר ואם הנכס מניב הכנסה פסיבית של שכירות חודשית החל מהיום הראשון הרווחים שלכם יתחילו מיד.

ולכן זו הדבר שראשון שיש לחפש לפני התשואה .

"Turn key" ישנם הרבה מאד נכסים שמוצעים למכירה כ:

אבל גם אותם יש לבחון האם שופצו לאחרונה והאם הבית אכן ראוי למגורים ולא מוזנח ענין שעלול לגרום להוצאות נוספות .

במידה והנכס אינו משופץ ואין שוכר יש צורך להשקיע בשיפוץ הבית ובמציאת שוכר מתאים ענין שיכול לקחת זמן ניכר ובזמן הזה אין הכנסה אלה רק הוצאות שאין לדעת מתי יסתיימו

מפתיע עד כמה אנשים מתעלמים מעובדות חשובות אלו ומחפשים להשקיע בנכס זול ובסופו של יום ההפסד שלהם גדול יותר .

לכן המלצתי לרכוש נכס משופץ ועם שוכר שתתחילו לקבל תזרים מזומנים כבר מהיום הראשון לאחר רכישת הנכס

 

לדוגמה נכס שאנחנו מוכרים בדטרויט שופץ לאחרונה וכבר בימים אלה עומד להיכנס דייר שישלם 700 דולר לחודש

בית קולוניאלי יפיפה מלבנים אדומות בן 3 חדרי שינה סלון אח מקורית מרתף ענקי וחניה מקורה נמצא בשכונה נהדרת עם משפחות וילדים מחיר הבית רק 39,700 דולר שנותן תשואה של 14% נטו לשנה .

לפרטים נוספים צרו קשר

detroid