הדרך לדירה משלך גירסה דיגיטלית

להורדה מידית לגירסה הדיגיטלית "הדרך לדירה משלך"

מאת: עורכת הדין מירי כהן

Bookשלום לך,

האם אי פעם נסת לרכוש דירה  ?

האמן לי, אני ממש יכולה להתחבר לזה גם. אני לאורך תקופה ארוכה היית בדיוק באותו המצב במשך שנים.

למזלך, אני מצאתי את הפתרון…

מאז כל הדרכים שעברתי , השקעתי מאמצים ומשאבים רבים ללמוד כל מה שאני יכולה לעזור להרבה אנשים ברכישה לדירה משלהם. היו לילות שפשוט לא ישנתי והצלחתי לצבור מסר רב של שנים של ניסיון רב. כיום אני כבר נחשבת מומחה בתחומי ואני בהחלט יכולה לסייע לך.

איך הספר שלי עומד
לעזור לך… אחת ולתמיד

לאורך שנים רבות התשוקה שלי הייתה לעזור לאנשים רבים ככל שאפשר. לא פעם שמעתי מחברי ומבני משפחתי שכדאי שאקח את כל הידע שצברתי לאורך הזמן ואכתוב ספר מסודר כדי לעזור לאנשים רבים בכל מקום בארץ ובעולם. אז בסופו של דבר החלטתי שהגיע הזמן, כתבתי את הספר שלי ואני מוכנה לחלוק אותו ממש עכשיו.

בתוך הספר שלי, תגלה את המידע העדכני ביותר, הטיפים החשובים ביותר, ובעצם כל מה שאתה צריך לדעת על "הדרך לדירה משלך ". כשכתבתי את הספר חשבתי על העיקרון הפשוט של "פחות זה יותר". במקום לכתוב לך ספר עמוס בתכנים לא רלוונטיים 'רק' כדי לנפח אותו ולגרום לו להיות עבה יותר – לכן החלטתי לכתוב ספר דיגיטלי תכליתי שתוכל לקרוא אותו במהירות רבה ולהשתמש בו במיידית!

האנשים שכבר היה להם את ההזדמנות לראות את הספר הזה שלי אמרו לי שהמידע שנמצא במספר העמודים הבודדים של הספר שווה מאות שקלים ושאני צריכה למכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה.

אני מודה, לא השקעתי בגרפיקה משוכללת או בעיצוב מלהיב, האמת היא שאם כל מה שאתה רוצה זה גרפיקה מלהיבה אז זהו לא הספר בשבילך, אבל אם אתה מחפש תוכן איכותי רב שתוכל להסתמך עליו, שנכתב על-ידי מישהו שמבין בנושא, אני בהחלט יכול לסייע לך! הספר הזה שלי, הוא הספר עבורך והוא יסייע לך רבות.

בספר תוכל למצוא את כל סודות בדרך לדירה משלך .

למה הספר שלי בנושא הדרך לדירה משלך
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

אם קראת והגעת עד לנקודה זו, אתה בטח שואל את עצמך האם הספר הזה מתאים לך, נכון? אז הנה העניין: אני מבטיחה לך שכל הסודות והידע האיכותי שאני חולקת בספר מתאימים לך, מתאימים למשפחה שלך ואפילו מתאימים לחברים שלך.

אבל אם מכל סיבה, לא תהיה מרוצה מהתוצאות, אנא הודע לי ואני אחזיר לך את כל הכסף חזרה :-)

ההשקעה שלך בספר המיוחד שלי היא 47 שקלים בלבד. אתה בטח שואל את עצמך מה התרגיל ולמה המחיר של הספר שלי כל-כך נמוך, נכון? אני רוצה להיות כנה איתך. אני מתכוונת להעלות את המחיר של הספר בזמן הקרוב. בינתיים אני מציעה אותו לך במחיר של 47 שקלים בלבד לפי התנאים הבאים:

קרא אותו ונקוט בפעולה ולאחר מכן תכתוב לי תגובה כתובה על איך המדריך שלי סייע לך . זה כל מה שאני מבקש ממך. אני רוצה את התגובה הכי כנה שלך וכך תסייע לי לשפר את הגירסה הבאה לספר שלי לטובתך ולטובת קוראים עתידיים שישלמו מחיר מלא עבור הספר הזה!!!

זה הזמן שלך להגיע להחלטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של הספר שלי, לחץ על כפתור הרכישה: "אני רוצה את הספר עכשיו!" כאן למטה…

הורדה מיידית

לספר הדרך לדירה משלך
קח אותו היום במחיר 47 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד
אני יכולה להבין למה אתה רוצה להיות זהיר. אחרי הכל, מעולם לא נפגשנו, אתה לא ממש מכיר אותי ואני לא מכירה אותך. זאת אחת הסיבות שהמחיר של הספר במחיר כל-כך נמוך של 47 שקלים.

אני מקווה שתוכל להגיד לעצמך: "ואוו, זה רק 47 שקלים, מה יש לי בעצם להפסיד?!". התשלום שלך מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי  וזה מאובטח לחלוטין על-ידי חברות האשראי ועומד בכל התקנים הנדרשים. אני יודעת שאתה תוכל להפיק המון מהספר שלי שניסיתי להקל עליך בכל דרך אפשרית.

תן אמון בי ואני מבטיחה להחזיר לך ובענק עם המידע האיכותי שאני יחלוק איתך בספר שלי. כבר אמרו לי שאני צריך לגבות לפחות פי 2 על הספר הזה, אבל אני לא רוצה לעשות זאת עד אשר אקבל את כל התגובות שאני רוצה לקבל על הספר המדהים הזה, מקוראים כמוך.

צעד קדימה עכשיו, קח את הספר שלי ותוכל לקבל את כל מה שרצית ויותר היום!

.

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את הספר בגירסה הדיגיטלית  במחיר המיוחד ,ואם לאחר 30 ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהספר לא ענה לציפיותך,  קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל מיד לאחר 30 הימים ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנעת שהספר הזה ישנה את חייך מקצה לקצה, ומוכנה להתחייב על כך ללא כל "אותיות קטנות" הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

עורכת הדין  מירי כהן

נ.ב. אתה חייב לנקוט בפעולה עכשיו! אני באמת לא יודעת כמה זמן אני אציע את הספר במחיר הנמוך הזה של 47 שקלים. כפי שהסברתי, זהו מחיר מיוחד נמוך במיוחד, עד שאני אקבל מספיק תגובות מקוראים חשובים כמוך. אני שומרת לעצמי את הזכות להעלות את המחיר בכל רגע נתון וללא כל אזהרה מראש. לכן, עכשיו זה הזמן הנכון ללחוץ על כפתור הרכישה "אני רוצה את הספר עכשיו!" כאן למטה…

נ.ב.ב
הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא כלום. כך לבטח לא תתקדם קדימה והזמן שהשקעת בקריאת העמוד הזה, נזרק לפח. על תיכנע לפחד לצעוד קדימה. ההשקעה הקטנה שלך כאן תאפשר לי לחלוק איתך את כל הידע והניסיון הרב שלי. אתה לא תצטער על-כך – אני מבטיחה לך! אז בו נסיים את המכתב הזה עכשיו… לחץ על הכפתור הרכישה "אני רוצה את הספר עכשיו!" כאן למטה…

כדי לקבל גישה מיידית להורדה של הספר שלי, לחץ על כפתור הרכישה: "אני רוצה את הספר עכשיו!" כאן למטה…

הורדה מיידית

לספר הדרך לדירה משלך
קח אותו היום במחיר 47 שקלים בלבד
לזמן מוגבל בלבד